Hizmetler

POS Başvurusu Toplama

Deneyimli Saha Kadromuz ile Kurumsal Müşterimiz Adına, Sahada Aday Üye İşyeri Ziyareti Yapılmakta; POS ürünü anlatılmakta, isteyen müşteriye mevcut fiyatlama verilmekte ve POS başvurusu yapmayı kabul eden müşterinin POS başvuru evrakı, bankacılık hizmet sözleşmesi ve üye işyeri sözleşmesi alınarak başvuru aşaması tamamlanmaktadır. Daha sonra toplanan bu POS başvuruları Kurumsal müşterimize teslim edilmektedir. POS başvurusunun değerlendirilmesi ve POS bağlama süreci kurumsal müşterimiz nezdinde sonuçlandırılmaktadır.

Proje Yönetimi & Danışmanlık Hizmetleri

Der Pos , firma ve işletmelerin  ihtiyaçları doğrultusunda sektöre veya kurumlara özel katma değerli çözümler sunmaktadır.Uzman satış ve yazılım kadrosu ile  kurumlara  Sadakat kart uygulamalarından , sistem entegrasyonuna geniş bir yelpazede, farklı iş modelleri içeren çözüm önerileriyle ödeme sistemleri ile ilgili  proje yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Sadakat Kart Uygulamaları

Der Pos   sadakat kart uygulamaları ile işletmeler rakiplerine karşı avantaj sağlamaktadır. işletmelerin en temel ihtiyacı “müşteri tanıma” aşamasında    aylık belirli bir bedel karşılığı kendi adlarına çıkartılan kartlar ile müşterilerine ;
•    Puan biriktirme ve harcama
•    İndirim ve promosyon
•    Hediye çekleri    
•    Belirli zaman dilimlerinde kampanya düzenleme  imkanı sağlamaktadır.
Bu sayede SÜREKLİ MÜŞTERİ kitlenizin profilini oluşturabilir ve satın alma alışkanlıklarını izleyebilir ihtiyaçları doğrultusunda çeşitli ürünler sunabilirsiniz.